Üç yaşındaki bir kız çocuğunun vahşice öldürüldüğü Adigeysk’te neler oluyor?

Adigeysk’te, ebeveynler üç yaşındaki kızlarını doğduğunda bıraktıkları yetimhaneden almaya karar verdiler. Aradan üç ay geçmeden çocuk vahşice öldürüldü. Müfettişler, ebeveynlerin savunmasız kızı döverek öldürmek için kullanmış olabilecekleri bir televizyon kablosu ele geçirdi.

Zaira A. ve Ruslan Ş., üç yaşındaki kızlarının dördüncü kattan düştüğüne herkesi ikna etmeye çalıştı. Dedektifler davayı devraldığında, yaraların cinayete işaret ettiği anlaşıldı. Ruslan Ş. suçunu tamamen kabul etti, ancak komşular çocuğun annesi Zaira A.’nın da cinayete karıştığı konusunda ısrar ediyor.

Yetişkinlere karşı herhangi bir direnç gösteremeyen kızın acımasızca istismar edildiğine dair bilgiler var. Vücudunda çok sayıda yara, morluk, sıyrık ve yanık vardı.

Ailenin komşusu Fatima: “Çok sakin bir kızdı, kesinlikle sorunsuzdu. Doğar doğmaz verildi ve iki ay önce evine geri götürüldü. Ve iki ay içinde ona bunu yaptılar! Bu kızın üzerinde sigara izmaritleri söndürülmüş, sadece istismar edilmemiş… Bunlar gün ışığına çıkan ayrıntılar”.

Ruslan Ş. hakkında, mağdurun ölümüyle sonuçlanan, kasıtlı olarak sağlığa ağır zarar verme maddesi uyarınca ceza davası açıldı. Suçunun kanıtlanması halinde Ruslan Ş. 15 yıla kadar hapis cezasıyla karşı karşıya. Dedektifler, Zaira A.’nın çocuğu dövüldüğünde neden kocasını durdurmadığını ve polise gitmediği gibi detayları aydınlatmayı amaçlıyor. Ayrıca, aileyi kontrol altında tutması gereken vesayet makamlarının çalışmaları da kontrol edilecek.

Kaynak : NTV.RU

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img