Kumpıl Murat : Değerli hemşerilerim, Adıgey sakinleri! Cumhuriyetimizin kuruluşunun 32. yıldönümü vesilesiyle sizleri kutluyorum!

Bu bayram nesillerin devamlılığının bir sembolüdür. Bugün, 80 yıl önce Adigey’i Nazi işgalcilerinden kurtaran, kendi emekleri, yetenekleri ve başarılarıyla Adigey’in ihtişamını ve zenginliğini arttıran, Adige özerkliğinin kökeninde duran kişileri hatırlıyor ve onurlandırıyoruz.

Rusya Federasyonu’nun bir parçası olarak bölgemizin kalkınmasından yana seçim yapan, cumhuriyetimizi her geçen gün yaşam ve eğlence için daha da çekici ve rahat hale getiren, müreffeh bir geleceği garanti eden insanlara teşekkür ediyorum.

Adıgey halkının çabaları ve Rusya Federasyonu Devlet Başkanı ve Hükümeti ile Federal Meclis’in desteği sayesinde cumhuriyetimiz emin adımlarla ilerliyor: altyapı projeleri hayata geçiriliyor, kültür, sağlık ve eğitim kurumları inşa ediliyor ve yenileniyor. Sanayi, tarım ve turizmin gelişmesi için elverişli koşullar yaratıyoruz.

Bu bayram gününde, Rusya’nın ulusal çıkarlarını özveriyle ve cesaretle savunan Adıgey sakinlerine, kendi topraklarının yararına çalışan, kendilerini gerçek bir profesyonel ve ilgili bir vatandaş olarak gösteren herkese şükranlarımı sunuyorum.

Cumhuriyetin gelişiminin itici gücü, sakinlerimizin çalışkanlığı, uyumu ve birlikteliği, farklı milletlerden insanlar arasında karşılıklı saygı ve anlayış geleneklerine bağlılıktır. Bu, Adıgey ve Rusya’nın yararına yeni zaferler ve başarılar için güvenilir bir temel oluşturan gücümüzdür.

Sevgili hemşerilerim, size refah, esenlik, iyilik ve neşe diliyorum!

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img