FK 1864 Spor Kulübü Beşiktaş’ı ziyaret etti.

Amatör kümede mücadele eden FK 1864 Spor Kulübü yöneticileri bu gün Beşiktaş Jimnastik Kulübünü ziyaret etti Kulüp Başkanı İsa Tunçer’in ziyaret sonrasında açıklama yaptı:

1864 yılında Büyük Kafkas Sürgünüyle gelen Atalarımızın kurduğu 118 yıllık ulu çınar Beşiktaş Jimnastik Kulübü’nün Değerli Başkanı Sayın Ahmet Nur Çebi beyi makamında ziyaret ettik.Bizleri çok samimi ve candan karşılayan ve ağırlayan Sayın Başkana gönülden teşekkürler.

Aramızda geçen çok samimi sohbette karşılıklı iyi temennilerin ardından kulübümüz adına hediyelerimizi ve karşılıklı formalarımızı takdim ettik.

Gelecekte de sürekli temas halinde olunacağını ve hatta ilk Yönetim Kurulu toplantısında FK 1864 ve BJK kardeş kulüp olma talebimizin de gündemlerinde olacağını Sayın Başkan Ahmet Nur Çebi bizlere belirtti.

Toplantıya Sayın Başkan Ahmet Nur Çebi ile Beşiktaş Kulübü Ceo’su Sayın Erdem Şatıroğlu’nun yanı sıra CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Sayın Halit Bakal,FK 1864 Spor Kulübü Başkanı İsa Tunçer, Yönetim Kurulu üyeleri Sayın Oya Hansu Çolak ve Sayın Serdar Gül katılmışlardır.

Bu anlamlı ziyaret için katkılarından dolayı CK Boğaziçi Elektrik Genel Müdürü Sayın Halit Bakal Beye candan teşekkür ederiz.FK 1864 Spor Kulübü

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img