Çerkes Bayrağı İşgalcilerin Oyuncağı Değildir !

Bilindiği gibi Rusya Federasyonu 24 Şubat sabah saatlerinde tamamı emperyalist saiklere dayanan çeşitli gerekçelerle Ukrayna Cumhuriyeti topraklarına yönelik bir işgal harekatı başlattı.

Dünya kamuoyunun genelinde büyük tepkiyle karşılanan bu saldırganlığını meşrulaştırmak isteyen Rusya Federasyonu her zaman olduğu gibi yerli işbirlikçilerini devreye sokarak bir dezenformasyon faaliyeti yürütme gayreti içerisinde.

Sözde bağımsız sömürgelerinden yapılan destek açıklamalarına Çerkes bayrakları ile Ukrayna topraklarında poz kesen paramiliter güçler eklenmiş durumda.

274618428 1045330346052702 8723156780134657847 n

Bu görüntülerin işgal operasyonlarının ilk saatlerinden itibaren servis edilmeye başlanması, Kafkasya’da tanınan ve Çerkes/Adige olmayan bazı çeteci ajan provokatör unsurların Çerkes bayrağının bilinçli bir şekilde yerleştirildiği grupların başında olduğunun görülmesi ve Rusya Federasyonu etki alanındaki medya kuruluşlarının bunu sürekli olarak işlemesi gibi hususlar bize gösteriyor ki; bu imparatorluk algısının esiri olmuş Faşist Rusya Federasyonu askeri istihbarat servislerinin büyük bir manipülasyon operasyonudur, halklar arasına düşmanlık saçmayı ve doğrudan Çerkes milletinin uluslararası itibarını zedelemeyi hedeflemektedir.


Rusya Federasyonu ordusu içerisinde trajik tarihimiz nedeniyle Rusya Federasyonu vatandaşı olan Çerkes askerlerin çeşitli kademelerde yer alması son derece normaldir.

Kabul edilemez olan, tarihin gördüğü en büyük katliam ve işgallerden birine maruz kalan milletimizin ulusal simgelerinin başka bir halkın topraklarını işgal eden bir ordunun saflarında kullanılmasıdır.

photo 2022 02 24 23 40 19 1


Milletimizin konuya bu bilinçle yaklaşması ve bayrağımızı işgal ordularına sancak yapmaya çalışan emperyalistlerin oyunlarına gelmemesi gerekmektedir.

Bayrağımız Rus İşgaline karşı direniş yıllarında son şeklini almıştır, dolayısıyla direnişin bayrağıdır. İşgalin değil, Rus işgalinin hiç değil !

Savaşa ve Emperyalist Rus Yayılmacılığına Hayır !

Ghuaze.net Yayın Ekibi

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img