KAFFED 11. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Kafkas Dernekleri Federasyonu 19 Kasım tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Kaffed’in olağan genel kurul açıklaması şöyle :

Federasyonumuzun 11. Olağan Genel Kurulu, elverişsiz yol ve hava durumuna karşın delegelerimizin ve toplumumuzun yoğun ilgisi ve katılımı ile, 19 Kasım 2023 tarihinde Ankara’da gerçekleştirildi.

Genel Kurulumuzda Ünal Uluçay başkanlığında oluşturulan yönetim kurulu listesi seçime katılan delegasyonun oyları ile göreve getirilmiştir.

Olağan Genel Kurulumuza, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alpaslan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Gülşah Deniz Atalar, CHP İstanbul Milletvekili Fethi Açıkel, CHP Balıkesir Milletvekili Serkan Sarı, HEDEP Eş Genel Başkan Yardımcısı Canan Çalağan, Kabardey Kongresi Başkanı Beşto Aslan, Abhazya Cumhuriyeti Geri Dönüş Devlet Komitesi Başkan Yardımcısı Astamur Bagateliia ve beraberinde aynı kurumdan yetkililer Bastakua Agrba, Alyas Nanba ve İnal Khutaba katılmıştır.

Genel Kurul delegeleri oy birliği ile Gazze’de yaşanan katliama ilişkin bir kınama metnini kabul ettiler. Ayrıca, tüzükte yapılan değişiklikler ile genel kurul dönemi 2 yıldan 3 yıla çıkartılmış; delege başına aidat ise 20 TL den 100 TL ye çıkartılmıştır.

Görevi teslim eden eski Genel Başkan Sn. Ümit Dinçer’e ve yönetim kuruluna toplumumuza, federasyonumuza yönelik çalışmaları, katkıları ve hizmetleri için teşekkürlerimizi sunarız.

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img