KAFFED 2020-2021 Stratejik Planı Yayınlandı

Özel sektör, kamu sektörü ve üçüncü sektör olarak da adlandırılan sivil toplum kuruluşlarında son yıllarda stratejik planlama çalışmaları yaygınlaşmaktadır. Kafkas Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu olarak Başkanlar Kurulu’nun olumlu görüşleri doğrultusunda başlattığımız 2020-2021 Stratejik Plan çalışmamız üye derneklerin aktif katılımıyla gerçekleştirildi ve federasyonumuzun ilk stratejik planı hazırlanarak yayınlandı.

Stratejik Plan kapsamında, SWOT Analizi oturumlarını takiben stratejik hedeflerin ve eylemlerin yapılandırılmış bir formatta tartışıldığı oturumlar gerçekleştirildi. Stratejik hedefler ve eylemler dört başlık altında ele alındı: KAFFED Köprüleri, Anavatan Köprüleri, Diaspora Köprüleri ve Hak Savunuculuğu. Bu başlıklar altına girmeyen öneriler de ayrı bir başlık olarak not alındı.

Stratejik Plan hazırlanmasında emek veren Dernek başkanlarımıza, delegelerimize, toplantılarımızın diğer katılımcılarına ve başta Erol Taymaz olmak üzere KAFFED Stratejik Plan Ekibine emekleri için teşekkür ediyoruz.

Kafkas Dernekleri Federasyonu’nun 2020-2021 Stratejik Planı kitapçığını indirmek için lütfen tıklayınız:
KAFFED 2020-2021 Stratejik Planı

KAFFED 2020-2021 Stratejik Planı tanıtım videosu: 

Kaynak : KAFFED

Son Makaleler

spot_imgspot_img

İlgili Makaleler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

spot_imgspot_img